Terugblik FVB-congres 25 maart 2023: een inspirerende dag rondom het thema 'State of the art - de vele facetten van een schitterend vakgebied'
05 april 2023Zaterdag 25 maart vond het FVB-congres plaats in Leiden. Zo'n 350 mensen waren hierbij aanwezig. We kijken terug op een geslaagde dag waarbij we rondom het thema ‘State of the art - de vele facetten van een schitterend vakgebied’ de recente ontwikkelingen en geboekte voortgang binnen de vaktherapie gepresenteerd hebben.
In de ochtend heeft Anne Marsman, psycholoog en hoofdredacteur van Traumanet.nl, de keynote lecture verzorgd met als titel ‘Vaktherapie en het Evidence Beest - Hoe bewijs je jouw waarde?’ In de middag waren er 2 rondes met in totaal 19 workshops en lezingen waarbij de koppeling tussen onderzoek en praktijk werd gelegd. Kortom: een inspirerende dag!
Een impressie van deze dag in beeld kun je hier vinden.
Voor leden zijn de presentaties terug te vinden op onze website onder https://fvb.vaktherapie.nl/over-de-fvb/fvb-congres Vergeet niet om in te loggen!
Zie ook FVB-congres
Agenda
-
15 jan.
Drie-daagse training voor hulpverleners: Herstel van intimiteit en seksualiteit in de praktijk
-
-
16 jan.
Jaarlijks Congres ‘Angst bij kinderen en jongeren - editie 2025’
-
-
18 jan.
3-DAAGSE (hybride) CURSUS: De betekenis van kindertekeningen en kinderspel
-
-
19 jan.
Thema dag voor orthopedagogen en kinder PMT'ers
-
-
21 jan.
2 daagse training: Polyvagaaltheorie en een Vaktherapeutische toepassing
-