Webinar ‘Bewegen is Leven’ – met Joël Kruisselbrink

01 september 2025

De zomervakantie loopt op zijn eind: tijd om met nieuwe energie aan de slag te gaan! Tijdens deze online inspiratiesessie ‘Bewegen is Leven’ met Joël Kruisselbrink krijg je frisse inzichten en praktische ideeën om het najaar goed te beginnen. Als lid van de beroepsvereniging, aangesloten bij Vaktherapie Nederland, kun je kosteloos deelnemen.

 

Joël is…

Joël is bewegingsagoog. Met eenvoudige materialen en speelse werkvormen zet hij personen met beperkte mobiliteit, zoals mensen met dementie, effectief én met plezier in beweging. Zijn frisse, praktijkgerichte methodiek brengt verbinding en plezier en is een inspiratiebron voor velen. 

In dit webinar…

In dit webinar deelt Joël zijn persoonlijke verhaal: van het allereerste idee tot de impact die hij nu maakt in de zorg. Hij laat zien hoe hij bewoners én collega’s weet te activeren om in beweging te komen – op een speelse, positieve manier.

Verwacht herkenbare voorbeelden, krachtige verhalen en praktische tips die je direct kunt toepassen in jouw werk als vaktherapeut. Het webinar belooft voor alle disciplines van vaktherapie uitnodigend te worden. Ben jij erbij?

Datum: woensdag 17 september
Start: 19.30 – 20.30 uur

Meld je hier aan. 
Let op: je moet ingelogd zijn op de website om je aan te kunnen melden. 
Blijk je later toch niet te kunnen, meld je dan af via: secretariaat@vaktherapie.nl.

Een dag van tevoren krijg je de link naar het webinar.
Je krijgt de link toegestuurd op het e-mailadres dat je in jouw account bij Vaktherapie Nederland hebt opgegeven.

Tot ziens in de inspiratiesessie!